20. октобар 2011.20. окт 2011.
РУКОМЕТ: СУПЕР ЛИГА

СИЛОВИТА МЕТАЛОПЛАСТИКА

МП ЗОРКА КЕРАМИКА (Шабац) ““ НАИСУС (Ниш) 38:23 (18:13)
Играчи у плавим дресовима приредили су својим навијачима још једно вече за уживање. Играло се брзо, полетно, ефектно, а резултат је био убедљив
Хала Гимназије, гледалаца 700. Судије: Трипковић, Милосављевић (Бешка). Седмерци: МП Зорка Керамика 2 (2), Наисус 1 (0). Искључења: МП Зорка Керамика 10, Наисус 4 минута.
МП ЗОРКА КЕРАМИКА: Рајичић 1 одбрана (1), Карановић 1, Живановић 1, Алексић 1, Кречковић 1, Видаковић, Марјановић 8, Драгаш 6, Медурић 4, Новаковић, Марковић 4, М. Митровић 7, Л. Митровић 4, Грујичић 1, Теодоровић, Арсић 21 одбрана.
НАИСУС: Ћућуз 16 одбрана, Пр. Павловић, Милошевић 1, Јовановић, Ђурић 2, Васиљевић 4, Па. Павловић 1, Вељковић 7, Долић, Милосављевић, Ђукић 1, Басарић, Станковић 2, Брњас 2, Микић 3, Ђорђевић.
Играч утакмице: Дарко Арсић (МП Зорка Керамика).
Шабац, 15. октобар. Рукометаши Металопластика Зорка Керамике настављају са феноменалном, полетном игром и победама. И у петом колу Супер лиге Србије, Шапчани су очували максималан учинак у домаћем првенству и лидерску позицију. У суботу је у нашем граду гостовао нишки Наисус, који је са клупе предводио Зоран Тута Живковић, бивши тренер Металопластике и селектор репрезентације.
Од првих тренутака било је јасно да је само питање са колико разлике ће плави славити. Било је довољно 10 минута домаћинима да створе предност од 6 голова, која је чувана без проблема, а највише што су Нишлије могле било је да приђу на 4 гола, 14:10. На одмор се одлази при резултату 18:13.