7. јун 2012.7. јун 2012.
РУКОМЕТ: „МЕРКУР ОСИГУРАЊЕ“ СУПЕР ЛИГА, ПОСЛЕДЊЕ, 30. КОЛО

БОРБЕНО ДО КРАЈА

РК „Колубара“ - РК „Металопластика ЗК“ 29:26 (14:14)
Прошле среде, у утакмици последњег, 30. кола јубиларног шездесетог рукометног првенства које се игра на нашим просторима, шабачка „Металопластика Зорка керамика“ поражена је на гостовању у Лазаревцу. У дворани СРЦ“Колубара“ победу су оствариле лазаревачке „кртице“ у утакмици чије је цело прво полувреме протекло у „резултатској клацкалици“. У наставку сусрета домаћин је појачао одбрану, имао расположеног чувара мреже, што је утицало на то да су „плаво - бели“ у првом делу наставка утакмице постигли само два поготка, и када је петнаестак минута пре краја на семафору писало 23:17, било је сасвим извесно да бодови остају у Лазаревцу. Најефикаснији у тиму из Шапца били су Драгаш и Марјановић са по шест постигнутих погодака.
РК „Металопластика ЗК“: Живановић, Вејин, Алексић, Спалевић, Марјановић 6 (4), Драгаш 6, Рајчић (2 одбране), Обрадовић 1, Марковић 3, Арсић (3 одбране, седмерац), Грујичић 1, М. Митровић 4, Л. Митровић 2, Медић 2, Теодоровић, Медурић 1.