24. октобар 2013.24. окт 2013.
РУКОМЕТ: МЕТАЛОПЛАСТИКА НАСТАВЉА УСПЕШНУ СЕРИЈУ

ТРИЈУМФ У КАЋУ

Југовић ““ Металопластика 24:26 (11:12)
Хала: “Храм“. Гледалаца: 600. Судије: Марић (Панчево), Машић (Зрењанин). Седмерци: Југовић 4 (4), Металопластика 3 (2). Искључења: Југовић 12, Металопластика 10 минута.
Југовић: Добријевић, Васић 8, Врговић, Вуковљак 1, Радаковић 2, Костелац, Вучићевић, Илић 1, Крсманчић, Витас (10 одбрана), Куртеш, Црноглавац 7, Милосављев (10 одбрана), Стејин, Комланов 5 (4), Белош.
Металопластика: Максимовић, Травар 2, Миловановић, Алексић, Палевић, Марјановић 1, Канкараш 2, Медурић, Обрадовић 3, Марковић 2, Арсић (14 одбрана), Грујичић 3, Митровић 7, Продановић 3, Милосављевић 3 (2), Драгаш.
Играч утакмице: Милош Митровић (Металопластика)
Рукометаши Металопластике забележили су у овој сезони прву победу у гостима. Одличном игром савладали су екипу Југовића која је у меч ушла са жељом да се реваншира за пораз протекле сезоне у Шапцу. Играло се гол за гол све до 28. минута када су Шапчани први пут повели са два гола разлике и на одмор отишли са голом плус. У првих десет минута наставка иста слика. Од резултата 17:17 Металопластика је појачала игру у одбрани и серијом 4:0 у 43. минуту стигла до вођства од 21:17 и тако наговестила победу. Домаћин се није предавао успео је да у финишу стигне на гол заостатка 24:25 али је Милош Продановић голом у последњем нападу ставио тачку на исход овог интересантног сусрета. После једне деценије „пластичари“ су поново славили у Каћу. Овога пута веома важну победу.