22. септембар 2016.22. сеп 2016.
СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ЗА РУКОМЕТАШИЦЕ ““ 3. КОЛО

ПРЕЈАКЕ ШАМПИОНКЕ

ЖРК „ИЗВОР ББ“ ““ ЖРК „МЕДИЦИНАР“ 38:24 (22:12)
Аранђеловац. Гледалаца: 500. Судије: Марић (Панчево) и Машић (Зрењанин). Седмерци: Извор 5 (4); Медицинар 2 (2). Искључења: Извор 4, Медицинар 8 минута.
МЕДИЦИНАР: Глишић, Танић 6, Ранчић 2, Милошевић, Костић, Радовић (кап) 11 (2), Ручнов 2, Карић, Перић, Ђурковић, Станисављевић 3, Мандић, Кукић, Кецановић.
Бранилац титуле, највећи је фаворит да и ове сезоне подигне најважнији пехар српског женског рукомета, а због чега је то тако, показале су Аранђеловчанке у суботу против Медицинара.
Расположене Радовић и Танић биле су довољне за 16 минута равноправне утакмице. До краја полувремена, 10:8 претворено је у 22:12 на одмору и све дилеме отклоњене. Наставак је био формалност где су, у оба тима, шасну добиле и млађе играчице.
Много веће шансе за успех, „медицинарке“ ће имати у наредном колу када у Шабац дође Јагодина.
ТАБЕЛА: 1. Извор ББ 4; 2. Наиса 4; 3. Кикинда 4; 4. МЕДИЦИНАР 4; 5. Слога (ПМ) 4; 6. Јагодина 3; 7. Бор 2; 8. Железничар 1; 9. Раднички (КГ) 0; 10. Јуниор 0