Инфо

Берза

 • aero 1.458 ▼ -1,15%
 • amso 497 ▲ 24,56%
 • cnpr 1.100 ⚫ 0,00%
 • dnos 1.100 ▼ -5,98%
 • grdb 851 ⚫ 0,00%
 • imkm 300 ⚫ 0,00%
 • kmbn 1.883 ▼ -1,15%
 • mtlc 2.067 ▲ 0,58%
 • niis 700 ⚫ 0,00%
 • pdcl 5.500 ▲ 10,00%
 • pltk 10 ▼ -33,33%
 • prgs 10 ⚫ 0,00%
 • rso15129 104,43 ▲ 0,77%
 • rudo 149 ⚫ 0,00%
 • sjpt 420 ▲ 0,72%
 • tgas 11.683 ▼ -1,82%
 • tlkb 2.200 ⚫ 0,00%
 • vitl 799 ▲ 14,14%
 • zltp 2.400 ⚫ 0,00%
(15. децембар 2016.)
СЦ “ФЕНИКС” БИЗНИС ЛИГА – 6. КОЛО

МУП и СЕТ “КОЛО ВОДЕ”

ГРУПА А: Новохем – Еликсир фуд 3:4, ЈКП “Топлана” – ЈКП “Стари Град” 2:7, НИС – Сет 1:2, Еликсир ђубрива – Градска управа 8:3, Интер-Коп слободан.
ТАБЕЛА: 1. Сет 16; 2. Еликсир ђубрива 15; 3. Еликсир фуд 13; 4. Градска управа 10; 5. НИС 9; 6. Новохем 7; 7. ЈКП “Стари Град” 7; 8. ЈКП “Топлана” 4; 9. Интер-Коп 3.
ГРУПА Б: ЈКП “Паркинг” – Пирамида 72 0:3, Рефлекс ГП – МУП 2:7, ЈКП “Водовод” – Телеком 3:0, Јусел – ПТТ 3:5, Прогети – Епархија Шабачка 1:7.
ТАБЕЛА; 1. МУП 18; 2. Пирамида 72 15; 3. Јусел 13; 4. ПТТ 12; 5. ЈКП “Водовод” 10; 6. Епархија Шабачка 9; 7. Прогети 9; 8. Телеком 3; 9. Рефлекс/Глас Подриња 0; 10. ЈКП “Паркинг” 0.

Најновији број

14. децембар 2017.

Најновији број