8. januar 2015.8. jan 2015.
KARATE: KOCELjEVA

NOVE MEDALjE

Krajem prošle godine karatisti KK “Ipon“ Koceljeva doneli su nove medalje sa karate kupa Srbije održanog u Kruševcu.
Aleksandra Juca Milošević u borbama od 18 do 20 godina osvojila je četiri medalje. Zlatno odličje pripalo joj je u kategoriji apsolutna sanbon dok je u kategoriji apsolutna ipon osvojila bronzu. U kategorijama preko 60 kg okitila se srebrnom i bronzanom medaljom.
Miloš Stanković je na ovom takmičenju osvojio dve medalje u borbama preko 21 godinu do 78 kg, srebrne za ipon i bronzane za sanbon kategoriju.
Na taj način koceljevački karatisti uspešno su završili još jednu godinu, a osim njihovog uloženog truda i rada, velike zasluge za dugogodišnje uspehe članova KK “Ipon“ pripadaju i treneru, dr Tomislavu Stojanoviću, koji je uprkos brojnim problemima sa kojima se suočavao uspeo da održi ovaj klub.