8. јануар 2015.8. јан 2015.
КАРАТЕ: КОЦЕЉЕВА

НОВЕ МЕДАЉЕ

Крајем прошле године каратисти КК “Ипон“ Коцељева донели су нове медаље са карате купа Србије одржаног у Крушевцу.
Александра Јуца Милошевић у борбама од 18 до 20 година освојила је четири медаље. Златно одличје припало јој је у категорији апсолутна санбон док је у категорији апсолутна ипон освојила бронзу. У категоријама преко 60 кг окитила се сребрном и бронзаном медаљом.
Милош Станковић је на овом такмичењу освојио две медаље у борбама преко 21 годину до 78 кг, сребрне за ипон и бронзане за санбон категорију.
На тај начин коцељевачки каратисти успешно су завршили још једну годину, а осим њиховог уложеног труда и рада, велике заслуге за дугогодишње успехе чланова КК “Ипон“ припадају и тренеру, др Томиславу Стојановићу, који је упркос бројним проблемима са којима се суочавао успео да одржи овај клуб.