Инфо

Берза

 • aero 830 ▼ -2,47%
 • fint 540 ⚫ 0,00%
 • fito 2.800 ▲ 0,61%
 • ikrb 345 ▲ 48,07%
 • kmbn 2.800 ▲ 1,45%
 • kmbnpb 1.010 ▲ 0,60%
 • mtlc 2.090 ▲ 2,45%
 • niis 724 ▲ 0,14%
 • rso17154 103,04 ▲ 0,02%
 • smpo 50 ▼ -32,43%
 • tgas 11.004 ▲ 0,04%
 • thhm 228 ▼ -0,44%
(2. април 2015.)
МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА “МАЧВА“, 18. КОЛО

ТРИ БОДА ЗА ПРВО МЕСТО

ФК “Раднички Шабачки“ - ФК “Душко“ 2:0 (1:0)

Име Радничког мотивише и даје додатну снагу сваком ривалу против кога други најстарији шабачки фудбалски клуб игра. Овог викенда, “Душко“ из Клења одиграо је 90 чврстих и борбених минута, а пре свега водили су рачуна о одбрани. Но, на крају, изненађења није било, Шапчани су потврдили лидерску позицију.
Од почетка, Шапчани су кренули јако и одлучно. Ипак, после неколико полуприлика, гости су капитулирали у 11. минуту. Дугачку лопту одлично прихвата Ковачевић, а још боље проиграва Јошића. Он првим контактом смирује лопту, а потом је пласира у десни угао чувара мреже тима из Клења, за 1:0. Ништа није овај гол променио у игри. “Раднички“ се трудио да постигне и други гол, а гости пре свега пазили да им се мрежа не затресе још једном. Успевали су да одоле до пред крај утакмице, а ређале су се шансе: Павловића, Јошића, Стајића, Ковачевића, коначан резултат поставио је, резервиста, Лукић у 88. минуту.
После кикса Будућности из Змињака, која је на свом терену играла 1:1 са Цером из Петковице, предност Радничког на табелу, у односу на прве пратиоце, сада је 3 бода. За Васкршњи викенд, следи дерби у коме ће “Партизан“ из Дреновца дочекати “Раднички
шабачки“, у 20. колу Међуопштинске ли

Најновији број

21. март 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa