Инфо

Берза

 • aero 1.675 ▼ -0,42%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.800 ⚫ 0,00%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.020 ▼ -4,27%
 • niis 680 ▲ 0,15%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 145 ▲ 3,57%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%
(16. април 2015.)
ТЕКВОНДО КЛУБ „ШАБАЦ“

МЕДАЉЕ ИЗ ВРШЦА

Девето по реду отворено теквондо такмичење “Миленијум Опен 2015“ одржано је протекле недеље у Вршачкој хали спортова “Миленијум“, угостивши 39 клубова са укупно 394 такмичара из осам земаља.
Теквондо клуб “Шабац“ је довео 14 такмичара у свим узрасним категоријама који су освојили 11 медаља од којих две златне, четири сребрне и пет бронзаних. Када су се сабрале све медаље, пионирској екипи теквондо клуба “Шабац“ је припао пехар за укупно треће место.
“Миленијум Опен 2015“ нам је био један од турнира на којем смо проверили форму кадета Матеје Вучинића који ће за два месеца путовати на Европско првенство и потенцијалног репрезентативца Игора Ивановића. Учествовали смо са мањим бројем такмичара јер смо сконцентрисани на наше такмичење “3. Шабац Опен 2015“ које организујемо ове суботе у хали спортова “Зорка“. Пионирска екипа је рутински одрадила мечеве избегавши било какве повреде да би били спремни за своје појављивање на домаћем терену ““ рекао нам је Јован Дедић тренер теквондо клуба “Шабац“.
Освајачи медаља на “Миленијум Опен 2015“: злато Матеја Вучинић и Марко Михаиловић, сребро Игор Ивановић, Виктор Пушкић, Вукашин Мојсиловић и Вукашин Јањатовић, бронза Соња Милошевић, Вукашин Каравидић, Никола Вујић, Урош Белановић и Жарко Крајишник.

Најновији број

20. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa