Info

21. maj 2015.21. maj 2015.
ĐIJU-ĐICU: KLUB PANTER

ALEKSINAC OPEN I 3 MEDALjE

Proteklog vikenda u Aleksincu je održan četvrti međunarodni đu đucu turnir “Aleksinac Open 2015“. Na ovom takmičenju prisustvovalo je preko 200 takmičara iz 31 kluba, odnosno devet država: Turska, Bugarska, Rumunija, Hrvatska, BiH, Slovenija, Makedonija, Crna Gora i Srbija.
Šabački đu đucu i džudo klub Panter je učestvovao sa svoja četiri takmičara koji su u veoma jakoj konkurenciji osvojili ukupno tri medalje (dve zlatne i jednu bronzanu). Zlatom su se okitili Borisav Ilić u kategoriji juniora do 62 kilograma i Antonjin Rehak u kategoriji kadeta do 55 kilograma, dok je Goran D1elić zauzeo treće mesto i bronzanu medalju.
- Ovo nam je bilo pretposlednje takmičenje u ovoj sezoni, imamo još jedno takmičenje naredni mesec, zatim letnje pripreme kao i celo leto treninge u klubu pred odlazak na Svetski kup i Balkansko prvenstvo na jesen, izjavio je trener kluba Milan Vujasin.
S.K.

Najnoviji broj

21. maj 2026.

Најновији број

Vremenska prognoza

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa