27. avgust 2015.27. avg 2015.
MAČVANSKA OKRUŽNA LIGA ““ 3. KOLO

Trijumf u nadoknadi

FK „RADNIČKI ŠABAČKI“ ““ FK „JADAR“ 2:1 (0:0)
Od starta je bilo jasno da gosti, uz ulogu autsajdera, na svaki osvojen bod u Šapcu gledaju kao zlata vredan, te su sve snage usmerili na defanzivi, dok „Radnički“ je želeo da sa tri boda potvrdi veliku pobedu u Bogatiću.
Prvo poluvreme bilo je za zaborav. Inicijativu je imao domaći tim, ali ona nije donela ništa više od jedne poluprilike i nekoliko udaraca sa distance, bez veće opasnosti po ekipu Jadra.
Drugi deo doneo je mnogo više. Igralo se uglavnom na polovini ekipe iz Stupnice, „Radnički“ je bio konkretniji, no ne i precizniji, odnosno, golman Jadra je bio sjajan na golu. Ipak, oko 70. minuta, odbrana je srušena. Činilo se da je time meč i rešen, ali grešku prave i Šapčani svega nekoliko minuta kasnije, a u kaznenom prostoru prekršaj pravi Savić, a arbitar Burmazević pokazuje na belu tačku. Kao i kod 0:0, „Radnički“ napada svim silama, no do zaslužene pobede dolazi tek u nadoknadi.
Za vikedn „Radnički“ gostuje u Štitaru, u četvrtom kolu Okružne lige.