Инфо

Берза

 • aero 1.705 ⚫ 0,00%
 • akdm 320 ▼ -8,57%
 • dinnpb 3.480 ⚫ 0,00%
 • enhl 651 ⚫ 0,00%
 • fito 2.800 ⚫ 0,00%
 • glos 181 ⚫ 0,00%
 • jdar 1.001 ▼ -11,34%
 • kmbnpb 682 ▲ 0,15%
 • mtlc 2.030 ▼ -0,54%
 • niis 686 ▼ -0,29%
 • rso17153 104,82 ▲ 0,87%
 • rso17155 100,73 ▼ -0,71%
 • rso17167 101,02 ▼ -1,21%
 • thhm 235 ⚫ 0,00%

Економија

Број 3601
3. новембар 2016.
 • ТВ ЕКОНОМИЈА

  У нашој “ТВ економији“ све добро расте, а све лоше пада. Поготово у последње време. Што је опет мало у поређењу са прогнозама. У...

 • ОБУКА ЗА ПОЧЕТНИКЕ У ПОСЛОВАЊУ

  Акредитована Регионална развојна агенција Подриња, Подгорине и Рађевине организује обуку за почетнике у пословању која ће се...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa