18. фебруар 2020.18. феб 2020.
Медицинар у четвртфиналу!

Рукометашице "Медицинара" обезбедиле су место у четвртфиналу Купа Србије. Поново су одиграле узбудљив и неизвестан меч у Инђији, који је, практично, окончан поново нерешеним резултатом, као и пре две недеље у Супер лиги.

Како је у питању куп такмичење, одлучивали су о победнику седмерци, одакле су Шапчанке биле прецизније и оствариле победу укупним резултатом 35:34.

Три четвртине дуела шабачки тим је био у предности. Највише је било плус пет за гошће, 13:8 у 17. минуту. Заостатак је "Железничар" смањивао током финиша првог дела, да би потпуни преокрет напраио у 45. минуту. Још једном се Инђијке спашавају у 59. минуту, голом Дуње Табак, те је меч отишао у седмерце.

Оба тима нису баш на нивоу у пеналима, од пет, Медицинар погађа два, Сара Гаровић и Ана Радовић, иначе најефикасније на мечу, док је за Инђију једини гол постигла Живков.