Инфо

17. јул 2025.17. јул 2025.
Глас Подриња

Глас Подриња

Свежије, на југу пљускови, ветар, грмљавина, град

У Србији ће данас бити променљиво и свежије време, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод уз упозорење да ће поподне на југу Србије понегде бити и јачих пљускова и грмљавине, локално уз град и јак ветар.

Ујутро и пре подне ће у већем делу Србије бити претежно облачно, местимично с кишом, осим на крајњем југу и југоистоку где ће бити претежно сунчано.

Поподне се на северу очекују престанак падавина и постепено разведравање, а у осталим крајевима местимично киша и пљускови с грмљавином који ће понегде у јужним пределима бити јачи, а увече се и тамо очекује стабилизација времена.

Дуваће слаб до умерен западни и северозападни ветар који ће поподне у брдско-планинским пределима повремено бити јак.

Јутарња температура од 16 до 20 степени, а највиша дневна од 21 до 29.

У Београду ће бити претежно облачно и свежије, повремено с кишом која ће престати поподне, а увече ће се разведрити. Дуваће слаб доумерен западни и северозападни ветар. Јутарња температура око 18 степени, а највиша дневна око 23.

Бета

Најновији број

10. јул 2025.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa