Инфо

3. септембар 2025.3. сеп 2025.
(Фото: Глас Подриња)

(Фото: Глас Подриња)

Нути читао Глас Подриња

Колико год личило на рубрику, веровали или не, гост 48. сазива ликовне колоније Нути Маикола, је читао текст о себи у најави сазива, изненађујуће добро уз дивљење учесника.

И на завршној изложби радова, зналачки осмишљеној, шармом је пленио пажњу. а како веле блиски окупљању уметника савладао доста српских речи, а текст у нашем листу поновио дословце.

Иначе, симпатије су завредели сви али уз госта из Финске и Ана Атић остаје упамћена као трудница која је у овогодишњи сазив ушла у деветом месецу трудноће.

Коментари сустижу један другог па остаје упамћено да је Финац читао текст у Гласу Подриња уз нескривено одушевљење Јаловиком и пределима и гостопримством општине Владимирци, где ће се радо вратити, шармантни гост из далеке Финске.
С.K.

Најновији број

28. август 2025.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa