13. октобар 2011.13. окт 2011.
РУКОМЕТ: СЕХА ЛИГА

ИЗ НИКШИЋА СА БОДОВИМА

“СУТЈЕСКА“ ““ “МЕТАЛОПЛАСТИКА ЗК“ 20:22 (11:13)
Шабачки клуб је већ добио епитет „хит СЕХА лиге“. Металопластика ЗК са најмлађим тимом и најмањим буџетом у такмичењу наставља са сјајним играма и победама. Бодови у наш град стижу и са гостовања
Хала СЦ „Никшић“, гледалаца 450. Судије: Митревски и Тодоровски (Македонија). Седмерци: “Сутјеска“ 1 (1), “Металопластика ЗК“ 4 (4). Искључења: “Сутјеска“ 12, “Металопластика ЗК“ 10 минута.
Сутјеска: Рајковић 6 одбрана, Бојанић, Булајић, Благојевић, Блечић 3, Калуђеровић, Шекарић, Ашанин 1, Мајић 5, Ђорђић 4, Вучковић, Трифуновић 3, Николић 2, Чизмовић 2, Никитовић, Јоцовић 10 одбрана.
Металопластика ЗК: Рајичић 13 одбрана, Карановић, Живановић 1, Алексић, Кречковић, Новаковић, Марјановић 6, Медурић 3, Марковић 4, Грујичић 4, Видаковић, М. Митровић 1, Л. Митровић 3, Теодоровић, Арсић.
Играч утакмице: Милош Рајичић (“Металопластика ЗК“)
Никшић 8. октобар. Рукометаши “Металопластика Зорка Керамике“ настављају са одличним партијама у Регионалној СЕХА лиги. После тријумфа у хали “Зорка“ над учесником Лиге шампиона, РК “Босна“ из Сарајева, Шапчани су забележили трећу победу у четири меча, и прву у гостима.
У меч је “Металопластика“ ушла ослабљена неиграњем бека Милоша Драгаша. Прво полувреме је било изједначено. На старту је Сутјеска повела 2:0, али убрзо плави (који су у суботу играли у белим дресовима), стижу до изједначења 3:3, а убрзо и до благе предност. На одмор се одлази при резултату 13:11 за Металопластику.