7. март 2013.7. мар 2013.
РУКОМЕТ: ШАПЧАНКЕ НАМУЧИЛЕ ФАВОРИТА ИЗ НОВЕ ПАЗОВЕ

ЧАСТАН ОПРОШТАЈ

Наш представник у Челен купу екипа Макс спорта наишла је на снажан отпор некоплетног младог тима Медицинара (без повређене Нинковић и Миловановић). Сјајном игром у првих двадесет минута Шапчанке су имале сталну предност од једног до два гола. Суперлигаш из Нове Пазове предвођен репрезентативним голманом Јованом Рисовић успео је да у финишу преокрене резултат и на одмор оде са четири гола плуса. Гошће су наставку одржавале предност од три до четири гола све до 55 минута. У последњих пет минута серијом 6:1 стављају тачку на исход ове занимљиве утакмици и питање пласмана у четвртфинале Купа Србије. Тренер Медицинара Маја Перић је у овом мечу дала шансу свим играчицама а дебитантску улогу имала је млада голманка Кристина Митровић. Добра игра против најквалитетније екипе са којом се Медицинар сусрео у последње две године је мотив више за младу шабачку екипу да у наставку првенства постигне још запаженије резултате.