7. април 2016.7. апр 2016.
ПЛЕЈ АУТ ЗА РУКОМЕТАШИЦЕ ““ 4. КОЛО

Доминантно

ЖРК “Медицинар“ - ЖРК “Кучево“ 34:22 (20:9)
Сала Гимназије. Гледалаца 400. Судије: Тривковић и Милосављевић (оба Бешка). Делегат Андрић (Ваљево). Седмерци: Медицинар 11(6); Кучево 1(1). Искључења: Медицинар 2, Кучево 4 минута.
ЖРК МЕДИЦИНАР: Обреновић, Милошевић 1, Чворић, Мандић, Матић, Радовић (кап) 10, Ручнов 5, Карић, Шимшић 15 одбрана, Ђурковић 5, Станковић, Кукић, Бојанић 1, Нинковић 12. Тренер: Ж. Кукић.
Уколико се занемари првих неколико минута, слободно се може рећи да је меч личио на дуел екипа из различитих рангова. Десет минута је домаћима требало да стекну чак седам голова предности, 10:3, а непуно полувреме за двоцифрену разлику. У првом делу, носиле су их Ручнов и Нинковић, уз врло расположену Бојану Шимшић на голу. Други део, Нинковић и Шимшић су наставиле где су стале, а прикључила се Ана Радовић.
Поново су Шапчанке на деоби европозиције, а гостовање у Кикинди може бити прекретница у завршници плеј аута.