1. септембар 2016.1. сеп 2016.
ЗОНА „ДРИНА“ ““ 4. КОЛО

ПРОВО ПА РАЂЕВАЦ

ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ ““ ФК „РАДНИЧКИ СТОБЕКС“ 0:4 (0:0)
До 50. минута, тимови су резултатски и играчки били изједначени, а потом су гости одиграли сјајних 40 минута сурово приземивши играче Јединства. Матић је искористио слабу одбрану Јединства, довео свој тим у вођство, а потом су Стојановић и Филип Матић за два минута задали нокаут. Коначних 0:4 поставио је Стојановић другим голом. За плаво ““ беле следи гостовање у Пријепољу.
ФК „ПРОВО“ ““ ФК „ПОЛИМЉЕ“ 7:0 (2:0)
Знало се да су Провци бољи тим од Полимља, али су, уз већи квалитет, били и расположени и распуцани. Адамовић и Ђурковић постигли су по два гола, Васић и Јовановић по један, а међу стрелце се уписао и Ђокић са беле тачке. Домаћи су први на табели, имају невероватну гол разлику 16:0 и дефинитивно су најозбиљнији кандидати за титулу. Као фаворити путују и у Осечину.
ФК „РАЂЕВАЦ“ ““ ОФК „ОСЕЧИНА“ 1:0 (0:0)
Одличну серију резултата наставио је и тим из Крупња. Млада „црно ““ наранџаста“ екипа угостила је и надиграла тим Осечине остваривши заслужену победу 1:0. Стрелац јединог гола био је Петровић. Фудбалере из Крупња, за викенд очекује дуг пут у Сјеницу.
ТАБЕЛА: 1. ПРОВО 12, 2. РАЂЕВАЦ 10, 3. Рибница 10, 4. Раднички (В) 9.... 8. Дрина 5... 11. Раднички Стобекс 3, 13. ЈЕДИНСТВО 1945 3, 14. Полимље 2, 15. ОФК Осечина 1, 16. Слога (С) 1.