Инфо

Берза

  • aero 1.806 ▲ 0,73%
  • dmnr 13.000 ⚫ 0,00%
  • enhl 900 ▲ 6,01%
  • mtlc 1.941 ▼ -3,53%
  • niis 715 ▲ 0,14%
  • rso16134 107,87 ▲ 0,03%
  • rso16143 100,83 ▼ -0,39%
  • sjpt 410 ▲ 2,50%
  • tgas 12.220 ▼ -0,84%
  • tigr 65 ⚫ 0,00%
(17. новембар 2016.)
СПОРТСКИ ЦЕНТАР „ФЕНИКС“: БИЗНИС ЛИГА ““ 3. КОЛО

МУП НАЈУБЕДЉИВИЈИ

ГРУПА А:
Интер-Коп ““ Еликсир Ђубрива 1:4, НИС ““ Аксел 3:0, ЈКП “Стари Град“- Еликсир фуд 4:4, ЈКП “Топлана“- Новохем 4:4, Градска управа ““ Сет.
ТАБЕЛА: 1. НИС 9; 2. Еликсир фуд 7; 3. Сет (-1) 6; 4. Градска управа (-1) 6; 5. Еликсир ђубрива 6; 6. Новохем 4; 7. ЈКП “Стари Град“ 1; 8. ЈКП “Топлана“ 1; 9. Аксел 0; 10. Интер-Коп 0.
ГРУПА Б:
ЈКП “Водовод“ ““ Прогети (РЕДА Милано) 1:2, Телеком ““ ЈКП “Паркинг Шабац“ 7:3, ПТТ ““ МУП 0:7, Јусел ““ Рефлекс/ГП 5:2, Шабачка Епархија ““ Пирамида 72 2:5.
ТАБЕЛА: 1. Јусел 9; 2. Пирамида 9; 3. МУП 9; 4. Прогети 6; 5. ЈКП “Водовод“3; 6. Епархија Шабачка 3; 7. Телеком 3; 8. ПТТ 0; 9. Рефлекс/ГП 0; 10. ЈКП “Паркинг“0.

Најновији број

18. јануар 2018.

Најновији број