13. januar 2022.13. jan 2022.
Darovi za bebe
Tradicionalna božićna akcija Rotari kluba Šabac

Darovi za bebe

„Čestitamo mladim roditeljima, verujući da će sva novorođena deca uz podršku porodice, lokalne zajednice, pa i članova našeg kluba, izrasti u vredne i radne ljude“, ističu iz Rotari kluba Šabac
Rotari klub Šabac i ove godine, tradicionalno na Božić organizovao je akciju darivanja prvorođenih beba na najradosniji praznik sa željama da Laura i Veljko stasaju u vredne, uspešne ljude koji će svojim angažovanjem doprineti zajednici.

-Na Božić svoje roditelje a i sve nas obradovali Laura i Veljko!! Želimo im puno sreće, zdravlja i sve najlepše u životu!!! Svetska Rotari organizacija, čiji smo deo i mi iz Rotari kluba Šabac, imamo pet načela služenja, i ona su podjednako važna. Jedno od tih načela je služenje novim generacijama i naš

Rotari klub aktivno uzima učešće u raznim projektima u lokalnoj i u međunarodnoj zajednici, kroz podršku obrazovanju mladih. Tradicionalno darujemo prvorođenu decu na Božić, želeći da istaknemo da smo tu, stvarajući za njih bezbedno i sigurno okruženje od prvog dana njihovog rođenja. Ovom prilikom čestitamo mladim roditeljima, verujući da će sva novorođena deca uz podršku porodice, lokalne zajednice, pa i članova našeg kluba, izrasti u vredne i radne ljude - ističu iz Rotari kluba Šabac.

Najnoviji broj

11. april 2024.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa