Инфо

Берза

 • aero 1.675 ▼ -0,42%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.800 ⚫ 0,00%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.020 ▼ -4,27%
 • niis 680 ▲ 0,15%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 145 ▲ 3,57%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%
(5. фебруар 2015.)
ИНИЦИЈАТИВА “СЕЛО ГРАД“

РЕШЕЊЕ ПРОБЛЕМА

Пољопривредни произвођачи и чланови Иницијативе „Село град“, одржали су конференцију за новинаре под називом „Корак напред“, на којој су указали на актуелне проблеме у сточарству.
Драган Станковић, одборник у Скупштини града, објаснио је да Иницијатива „Село град“, увек види проблеме унапред, и подсетио да су у протеклих 6 месеци посредовали у решавању многих, као што су: проблем затварања сеоских амбуланти и преговори са градоначелником око повећања буџета за пољопривреду.
Захваљујући нама, све што је предвиђено у буџету за пољопривреду у 2014. годни је остварено, исплаћена су заостала дуговања пољопривредницима на име камата, као и дуговања противградним стрелцима. Први смо указали на проблем у сточарству, истакао је Станковић.

Најновији број

20. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa