24. mart 2016.24. mar 2016.
PLEJ OF ZA RUKOMETAŠE ““ 1. KOLO

Pao Šampion

RK „Metaloplastika“ ““ RK „Vojvodina“ 24:21 (14:11)
Hala „Zorka“. Gledalaca: 2.200. Sudije: Stojković (Niš) i Nikolić (Leskovac). Sedmerci: Metaloplastika 3 (2), Vojvodina 8 (6). Isključenja: Metaloplastika 6, Vojvodina 8 minuta.
METALOPLASTIKA: Maksimović, Dragićević 1, Milovanović 3, Golubović 4, Trijanović, Marinović, Ostojić 2, Aleksić, Marković, Arsić 15 odbrana (1), Đukić, Jezdimirović, Mitrović, Ilić Stefan 6, Ivanović 7, Petrović 1.
Kada se razbrani Arsić, rival je već u problemu, a kada se, uz to, raspucaju bekovi, pobeda je na dohvat ruke, ma ko da je na drugoj strani. Vodila je „Metalopalstika od prvog do poslednjeg minuta. Čuvar mreže domaćih omogućio je prvo osetno odvajanje, 7:4, u 10. minutu. On je dao krila napadu, a smer golovima, Golubović, Milovanović i Ivanović. Trojcu se, najviše u nastavku, pridružio, Stefan Ilić. Bilo je i sedam razlike, 21:14 i samo nešto lošija završnica omogućila je šampionu da doživi, za igru, mali poraz.