25. avgust 2016.25. avg 2016.
ZONA „DRINA“ ““ 3. KOLO

PROVO ČUVA MAKSIMUM

FK „JEDINSTVO 1945“ ““ FK „ZADRUGAR“ 1:0 (1:0)
Lajkovčani su daleko od ekipe koja je prošle sezone bila jedno od najprijatnijih iznenađenja u ligi, a njihovu slabu formu, znalo je da iskoristi „Jedinstvo“. Pobedu je doneo Stefanović posle dobrog proigravanja Marića. Vladimirčanima će ova pobeda, ali i dobra igra biti doza samopouzdanja koju će pokušati da materijalizuju kada im u goste dođe „Radnički Stobeks“.
FK „RADNIČKI STOBEKS“ ““ FK „PROVO“ 0:1 (0:1)
Provci, iz kola u kolo, pokazuju šampionski kvalitet. Dva tima su sa različitim raspoloženjima ušla su u meč, a bolju atmosferu u redovima Prova, na pravi način iskoristio je Đurković koji je svojim golom doneo 3 boda. Provci na vrhu, a imaju lepu priliku tu i da ostanu, pošto im, u sledećem kolu, dolazi tim slabijeg kvaliteta, „Polimlje“.
FK „POLIMLjE“ ““ FK „RAĐEVAC“ 1:1 (0:0)
U slaboj utakmici, domaći su poveli u 75. minutu golom sa bele tačke, ali je zaslužen bod u Rađevinu poneo Pajić u 82. minutu, odličnom reakcijom posle kornera. “Crno ““ narandžasti“ dočekuju OFK Osečinu u 4. kolu.
OSTALI REZULTATI: OFK Osečina ““ Ribnica 0:0; Sloga (S) ““ Jedinstvo (Ub) 0:1; Drina ““ Radnički (V) 1:0; Spartak 1924 ““ Sevojno 0:0; OFK Divci ““ Sloga 1940 2:5.
TABELA: 1. PROVO 9, 2. Sloga 1940 7, 3. RAĐEVAC 7, 4. Jedinstvo (Ub) 7, 5. Ribnica 7.... 8. Drina 4... 11. JEDINSTVO 1945 3, 12. Polimlje 2... 15. Radnički Stobeks 0, 16. Zadrugar 0.