Инфо

Берза

 • aero 1.363 ▲ 0,15%
 • crsg 300 ⚫ 0,00%
 • dnos 1.300 ⚫ 0,00%
 • enhl 1.220 ▼ -0,08%
 • enop 3.150 ▼ -18,18%
 • fito 2.700 ⚫ 0,00%
 • impl 3.701 ▲ 0,65%
 • kopb 7.500 ⚫ 0,00%
 • niis 690 ▼ -0,29%
 • pkso 170 ⚫ 0,00%
 • pltk 15 ⚫ 0,00%
 • rso16134 107,00 ⚫ 0,00%
 • sjpt 306 ▼ -6,42%
 • snce 3.499 ⚫ 0,00%
 • tgas 11.787 ▼ -5,70%
 • tigr 60 ▼ -14,29%
 • trgom 750 ⚫ 0,00%
 • utsi 900 ▲ 28,57%
(15. децембар 2016.)
СЦ “ФЕНИКС” БИЗНИС ЛИГА – 6. КОЛО

МУП и СЕТ “КОЛО ВОДЕ”

ГРУПА А: Новохем – Еликсир фуд 3:4, ЈКП “Топлана” – ЈКП “Стари Град” 2:7, НИС – Сет 1:2, Еликсир ђубрива – Градска управа 8:3, Интер-Коп слободан.
ТАБЕЛА: 1. Сет 16; 2. Еликсир ђубрива 15; 3. Еликсир фуд 13; 4. Градска управа 10; 5. НИС 9; 6. Новохем 7; 7. ЈКП “Стари Град” 7; 8. ЈКП “Топлана” 4; 9. Интер-Коп 3.
ГРУПА Б: ЈКП “Паркинг” – Пирамида 72 0:3, Рефлекс ГП – МУП 2:7, ЈКП “Водовод” – Телеком 3:0, Јусел – ПТТ 3:5, Прогети – Епархија Шабачка 1:7.
ТАБЕЛА; 1. МУП 18; 2. Пирамида 72 15; 3. Јусел 13; 4. ПТТ 12; 5. ЈКП “Водовод” 10; 6. Епархија Шабачка 9; 7. Прогети 9; 8. Телеком 3; 9. Рефлекс/Глас Подриња 0; 10. ЈКП “Паркинг” 0.

Најновији број

12. октобар 2017.

Најновији број