Инфо

Берза

 • aero 996 ▲ 0,10%
 • dnos 3.308 ▲ 0,12%
 • fint 640 ▼ -0,16%
 • impl 3.500 ▲ 2,94%
 • niis 749 ▲ 1,08%
 • rso1323 109,78 ▲ 0,04%
 • rso15107 103,96 ▲ 0,06%
 • rso17153 104,15 ▲ 0,69%
 • rso18170 103,98 ▼ -2,25%
 • rudo 157 ⚫ 0,00%
 • trgom 950 ▼ -1,04%
 • vbse 2.910 ⚫ 0,00%
 • vtsr 1.500 ▲ 50,00%
(13. август 2009.)
ФУДБАЛ - ПРЕД СТАРТ ШАМПИОНАТА СРПСКЕ ЛИГЕ ““ ЗАПАД

НОВО ПРВЕНСТВО, НОВА ШАНСА “МАЧВЕ“

После припремног периода и серије пријатељских утакмица у управи и стручном штабу “Мачве“ све су уверенији да ова сезона може бити добитна и да ће црвено-црни уз мало среће успети да се пласирају у Прву лигу. Без обзира на променљиве резултате током припрема. Спортски директорт Љуба Иванић, за “Глас Подриња“, истича: „Једина лоша утакмица коју смо одиграли је против “Јединства“ из Владимираца, када смо поражени са 4:0, у свим осталим мечевима момци су одиграли добро и што је најважније из меча све боље и боље, тако да са нестрпљењем очекујемо старт првенства“.
Од десеторице новајлија, тројица су прве фудбалске кораке направили у црвено-црном дресу. Бивши капитен Ненад Ђукановић после 18 месеци проведених у “Срему“ поново ће заузети место у одбранбеној линији. Млади Брана Илић, после 5 година проведених у млађим селекцијама “Партизана“ једне сезоне у “Црвеној Звезди“ вратио се у старо јато као Предраг Топузовић (“Црвена Звезда“, “Земун“, “Сопот“ “Хајдук“). За “Мачву“ ће у овој сезони заиграти још једно шабачко “дете“, Иван Обровац. Обровац је поникао у ФК “Летњиковац“ одакле је пре 6,5 година отишао у ФК “Рад“. У последњој сезони наступао је за новог суперлигаша БСК “Борчу“. Уз њих за шабачког српсколигаша потписало је још шест фудбалера...

Најновији број

31. децембар 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa