2. април 2015.2. апр 2015.
РУКОМЕТ: СУПЕР ЛИГА ЗА ДАМЕ

НИШЛИЈКЕ НА КОЛЕНИМА

ЖРК Медицинар - ЖРК Наиса 36:33 (17:20)

Успела је екипа Медицинара да у најбољој утакмици у досадашњем делу сезоне савлада фаворизовану екипу из Ниша.
Прво полувреме протекло је у благој предности гошћи које су користиле грешке домаће екипе и тај део игре решиле са три гола предности.
Друго полувреме доноси други приступ и други слику на терену. На самом почетку домаће сустижу предност гошћи и од 40 минута све је у рукама Медицинарки. До краја константна предност домаћина од три гола разлике доноси коначних 36:33. Заслужена победа показала је и квалитет а и свој карактер те огромну жељу за победом.
Поново је Ана Радовић била перјаница тима уз огромну помоћ искусних Мирјане Јовић и Оливере Стојковић као и пожртвоване Дуње Враголић.
- Могу само од срца да честитам екипи и на испоштованом договореног. Жеља ми је да наставимо у оваквом ритму уз захвалност публици на силној подршци, блистао је стратег тима мр Александар Савић.
Следећи меч игра се у Шапцу другог маја у сали Гимназије од 18 сати против екипе Свилајнац.
ЖРК Медицинар: Дукић, Враголић 5, И. Ручнов, И. Васиљевић 1, Милошевић, Белушевић, Мијаиловић, Радовић 11, А. Ручнов 3, Д. Васиљевић, Селенић, Јовић 8, Нинковић 3, Стојковић 5.