Инфо

Берза

 • aero 1.705 ⚫ 0,00%
 • akdm 320 ▼ -8,57%
 • dinnpb 3.480 ⚫ 0,00%
 • enhl 651 ⚫ 0,00%
 • fito 2.800 ⚫ 0,00%
 • glos 181 ⚫ 0,00%
 • jdar 1.001 ▼ -11,34%
 • kmbnpb 682 ▲ 0,15%
 • mtlc 2.030 ▼ -0,54%
 • niis 686 ▼ -0,29%
 • rso17153 104,82 ▲ 0,87%
 • rso17155 100,73 ▼ -0,71%
 • rso17167 101,02 ▼ -1,21%
 • thhm 235 ⚫ 0,00%
(15. децембар 2011.)
ТЕКВОНДО: ПАРИЗ ОПЕН И СРБИЈА ОПЕН

“ЛЕТЊИКОВЦУ“ 18 МЕДАЉА

Клуб “Летњиковац“ је протеклог викенда у два табора формама и борбама наступио у Паризу на турниру А класе и укњижио четири нове победе. После две убедљиве победе Драгана Гладовић је поражена од светске првакиње Корејанке у борби за медаљу. Наступили су и Милош Гладовић, Иван Пурешевић и Иван Карајловић. Гладовићева је потврдила своје место у репрезентацији Србији за Олимпијске квалификације у Казану у Русији 20. јануара наредне године.
У Београду на Србија опену у формама петом по реду, прво место су освојили Јована Јелисавчић, Лена Богдановић, Стефан Трифуновић, Лазар Марковић, Саша Марковић, Милица, Марија и Милијана Ђорђевић, Младен Матић и Новица Селенић.
Сребром су се окитили Марина Бјеловић, и Никола Трифуновић а бронзама Наташа Бајић, Лука Павловић, Јана Богдановић, Јован Боснић, Лука Кнежевић и Душан Глигорић.

Најновији број

15. новембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa