Инфо

Берза

 • aero 979 ▼ -1,81%
 • dinnpb 3.202 ▼ -1,48%
 • fint 520 ⚫ 0,00%
 • fito 2.720 ▲ 0,74%
 • gmon 1.700 ▲ 0,30%
 • hmbg 510 ⚫ 0,00%
 • impl 3.005 ▼ -0,03%
 • jgelm 2.977 ⚫ 0,00%
 • kmbn 2.350 ▼ -1,26%
 • mtlc 1.990 ▼ -1,49%
 • niis 684 ▼ -0,15%
 • pmli 499 ▲ 24,75%
 • rso17150 105,84 ▲ 0,53%
 • rso18170 102,44 ▼ -2,46%
 • sjpt 174 ▼ -2,79%
 • stup 5.900 ▲ 3,51%
 • svrl 603 ▼ -0,17%
 • tgas 10.852 ▲ 0,48%
(5. март 2015.)
ШЕТЊА ЗА ЗОРАНА

ЛДП ЧУВА СЕЋАЊЕ

Као и претходних неколико година, Градски одбор Либерално демократске партије организује одлазак у Београд на “Шетњу за Зорана“, поводом годишњице убиства некадашњег српског премијера Зорана Ђинђића. Тим поводом у уторак је у центру града био постављен штанд на ком су се могли пријавити сви заинтересовани који нису чланови странке.
Два аутобуса крећу данас испред “Дунав осигурања“ у 9 часова.
Милутин Станковић, менаџер ГО ЛДП задовољан је одзивом грађана. Са подручја Мачванског округа у Београд иде укупно 5 аутобуса.
М.М.

Најновији број

14. фебруар 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa