17. новембар 2011.17. нов 2011.
КОШАРКА: ПРВА ЛИГА

ФУРИОЗНО ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

ОКК Шабац - ЖКК Челарево 81:63 (17:19, 23:19, 23:9, 18:16)
Кошаркашице ОКК Шабац у трећој четвртини преломиле утакмицу и тријумфовале против екипе ЖКК Челарево
Шабац: хала Гимназије. Гледалаца 500. Судије: Вукановић, Виријевић, Ивановић.
ОКК Шабац: Савић 11, Симић 2, Степановић 2, Адамовић 13, Велисављевић 14, Марковић, Лукић, Ацаловић 10, Ћосић 4, Ћирић, Субашић 8, Видаковић 17.
ЖКК Челарево: Васић 9, Радошевић, Штрбац 9, Домазет, Милутин, Радошевић 10, Лаловић 7, Терзић 4, Вучетић, Нинковић 6, Грбић 2, Марић 16.
У седмом колу прве лиге, кошаркашице ОКК Шабац савладеле су екипу ЖКК Челарево са убедљивих 81:63, по четвртинама 17:19, 23:19, 23:9, 18:16. Екипе су у меч ушле са истим учинком у досадашњих шест кола од четири победе и два пораза. С почетка утакмице чинило се да ће домаће кошаркашце тешко стићи до победе, али се Шапчанке у трећој четвртини резултатски одлепљују и меч мирно приводе крају. Током сусрета су врло често кошаркашице ОКК Шабац пресингом отежавале пренос лопте на њихову половину. Одличном зоном 2-3 знатно су пореметиле напад гошћи и реализованим контрама у трећој четвртини преломиле су утакмицу у своју корист.