10. јун 2010.10. јун 2010.
ШАБАЦ: БАРАЖ ОМЛАДИНАЦА: „МАЧВА“ - „СМЕДЕРЕВО“ 4:0 (2:0)

А САД У НОВИ ПАЗАР!

После победе у Смедереву од 2:0 “Мачва“ и у другој утакмици боља од „СМЕДЕРЕВА“. За пласман у 1. омладинску лигу Србије неопходна победа и над Новим Пазаром.
Шабац, 05.06.2010. године. Стадион: „МАЧВА“: 300. Судија: Стојановић Владимир, помоћници: Балиновац, Обрадовић. Стрелци: Марковић Младен у 10. минуту, Јовичић Ђорђе у 20. минуту, Васић Душан 50. минуту, Јошић Марко у 90. минуту из пенала.
Радукић (Бошковић од 83. минута), Јовановић (Живановић од 62. минута), Спасеновић, Марковић (Палежевић од 65. минута), Петровић, Карић, Гаврић (Милинковић од 61. минута), Лукић (Марковић од 65. минута), Јовичић (Дејановић од 66. минута), Васић (Јошић од 65. минута), Бошковић
Прву утакмицу баража за пласман у Прву омладинску лигу Србије „Мачва“ и „Смедерево“ одиграли су у среду 02. јуна у Смедереву. „Мачва“ појачана већ првотимцима, Крмаром и Гаврићем већ је у Смедереву славила головима Крмара у 18. минуту и Васића у 41. минуту са 2:0. Оправдано досуђени пенал за домаћина млади голман Радукић је одбранио у последњем минуту утакмице.
Сигурном и супериорном игром омладинци „Мачве“ су поразили „Смедерево“ и у суботњем реваншу на свом стадиону.