Инфо

Берза

  • aero 1.182 ▲ 6,49%
  • enhl 668 ⚫ 0,00%
  • fito 2.700 ⚫ 0,00%
  • gmon 1.700 ⚫ 0,00%
  • niis 687 ▼ -0,29%
  • tgas 11.000 ▲ 1,83%
(30. децембар 2010.)
ФОЛКЛОР: ГОДИШЊИ КОНЦЕРТ

„ХАЈДУК СТАНКО“

Ансамбл народних игара „Хајдук Станко“ одржао је свој целовечерњи годишњи концерт у недељу у сали Шабачког позоришта. Представио се својим целокупним играчким репертоаром. Наступили су први ансамбл, омладински и први дечји ансамбл. Током вечери ансамбл је са својих девет кореографија приказао аутентичност свих крајева Србије. Концерт је започео играма из Србије у кореографији Биљане Рељић. Ношена игром публика се за тили час селила из Херцеговине до Лесковца, па преко Баната до Пирота, Старе планине, Врања и Шумадије. Атмосферу су употпуниле и две вокалне нумере.

Најновији број

10. јануар 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa