Info

16. decembar 2021.16. dec 2021.
Uspesi Muzičke škole
REZULTATI 29. REPUBLIČKOG TAKMIČENjA IZ SOLFEĐA I
TEORIJE MUZIKE

Uspesi Muzičke škole

I a kategorija- solfeđo
1.Lukić Jovan, 1.nagrada (99,66 poena), klasa: prof.Jelena Janković
2.Ljubišić Doroteja, 1.nagrada (98 poena), klasa: prof.Jelena Janković
3.Nerandžić Aleksa, 1.nagrada (99,66 poena), klasa: prof.Jelena Janković

II b kategorija -teorija muzike
4.Trifunović Stefan, 1.nagrada (100 poena), klasa: prof.Jelena Janković

III b kategorija -teorija muzike
5.Babić-Teodorović Ilija, 1.nagrada (96 poena), klasa: prof.Jasmina Atanacković
6.Vučković Vasilije, 2.nagrada (82 poena), klasa: prof.Marina Radinović
7.Vučković Iva, 1.nagrada (94 poena), klasa: prof.Marina Radinović
8.Đorđević Damjan, 1.nagrada (98 poena), klasa: prof.Nada Zidarić
9.Kojić Emilija, 1.nagrada (96 poena), klasa: prof.Jasmina Atanacković
10.Milutinović Nina, 1.nagrada (92 poena), klasa: prof.Marina Radinović
11.Pajčić Aleksandar, 2. nagrada (89 poena), klasa: prof.Marina Radinović
12.Ristić Teodora, 1.nagrada (98 poena), klasa: prof.Jasmina Atanacković
13.Filipović Andrej, 1.nagrada (100 poena), klasa: prof.Jelena Janković

IV b kategorija-teorija muzike
14.Đukić Elena, 1.nagrada (100 poena), klasa: prof.Jelena Janković
15.Krstić Maša, 1.nagrada (95 poena), klasa: prof.Marina Radinović
16.Nedić Elena, 1.nagrada (98 poena), klasa: prof.Jelena Janković

VI b kategorija-teorija muzike
17.Bojić Ena, 1.nagrada (92 poena), klasa: prof.Jasmina Atanacković
18.Vasković Anđela, 1.nagrada (92 poena), klasa: prof.Jasmina Atanacković
19.Ivanović Mila, 3.nagrada (78 poena), klasa: prof.Gordana Jovičić
20.Lukić Nikola, 2.nagrada (89 poena), klasa: prof.Gordana Jovičić
21.Mitrović Aleksa, pohvala (69 poena), klasa: prof.Marina Radinović
22.Petrović Nemanja, 1.nagrada (94 poena), klasa: prof.Jasmina Atanacković
23.Savić Andrea, 1.nagrada (90 poena), klasa: prof.Gordana Jovičić

VII b kategorija -teorija muzike
24.Bogdanović Mateja, pohvala (83,5 poena), klasa: prof.Gordana Jovičić
25.Vasić Pavle, 1.nagrada (99 poena), klasa: prof.Nada Zidarić
26.Jovanović Strahinja, 1.nagrada (96 poena), klasa: prof.Gordana Jovičić
27.Keserović Aljoša, 2.nagrada (92 poena), klasa: prof.Gordana Jovičić
28.Popović Snežana, 2.nagrada (93,5 poena), klasa: prof.Gordana Jovičić

VIII b kategorija -teorija muzike
29.Dragićević Andrea, 2.nagrada (90 poena), klasa prof.Nada Zidarić
30.Dubljanin Olga, 1.nagrada (97,5 poena), klasa prof.Nada Zidarić

IX b kategorija -teorija muzike
31.Danojlić Vladana, 3.nagrada (87 poena), klasa prof.Nada Zidarić
32.Jovičić Marta, 1.nagrada (98 poena), klasa prof.Irena Nikačević
33.Saveski Ana, 2.nagrada (93 poena), klasa prof.Irena Nikačević

11.i 12.12.2021.godina MUZIČKI OBLICI
34.Vasić Aleksandra, 1.nagrada (91 poen),klasa prof.Gordana Jovičić
35.Danojlić Vladana, 1.nagrada (95 poena),klasa prof.Gordana Jovičić
36.Jovičić Marta, 1.nagrada (97 poena), klasa prof.Gordana Jovičić
37.Saveski Ana, 1.nagrada (95 poena),klasa prof.Gordana Jovičić

Međunarodno takmičenje duvača „Davorin Jenko“ u Beogradu
Mia Vonasek, 1.nagrada (95 poena),klasa prof. Biljana Prica
Klavirska saradnja prof.Boris Jekić

World Open Online Competition (onlajn pijanističko takmičenje)
Teodor Vujanić ,1.nagrada ,klasa prof.Goara Lazić

Najnoviji broj

24. novembar 2022.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa