14. april 2016.14. apr 2016.
KUP SRBIJE ZA RUKOMETAŠICE - ČETVRTFINALE

Na plus Četiri

ŽRK „Medicinar“ ““ ŽRK „Jagodina“ 27:23 (14:11)
Sala Gimnazije. Gledalaca 150. Sudije: Sekulić i Jovandić (oba Pančevo). Delegat: Pavlović (Valjevo). Sedmerci: Medicinar 5 (5); Jagodina 1 (0). Isključenja: Medicinar 4 minuta, Jagodina 6 minuta.
ŽRK MEDICINAR: Obrenović, Milošević 3, Čvorić, Mandić, Matić, Radović (kap), Ručnov 10, Karić, Šimšić , Đurković 2, Stanković, Kukić, Bojanić 4, Ninković 3, Andrć 5. Trener: Ž. Kukić.
Nedovoljno oporavljena Ana Radović nije ulazila u igru, ali su Šapčanke i u takvoj situaciji odigrali značajan meč i stvorili solidnu prednost pred revanš. Praktično čitav meč, domaće su vodile, ali je prednost varirala. Dobra igra u završnici prvog dela, stvorila je prvu osetniju prednost, a nova serija sredinom drugog poluvremena donela je velikih 23:17. Posebno raspoložene bile su Ručnov i golman, Šimšić. Uspele su gošće da malo ublaže poraz u završnici gošće, pre svih zahvaljujući Zorani Cvetinović. Na kraju, ishod kojim mogu biti zadovoljne domaće, a ni gošće nisu bez šansi u revanšu.