14. март 2013.14. мар 2013.
РУКОМЕТ: ПОДЕЛА БОДОВА У ЧАЧКУ

ЖАЛ ЗА ПОБЕДОМ

Чачак ““ Медицинар 34:34 (19:17)
Хала: „Младост“. Гледалаца: 100. Судије: Милошевић (Београд), Стаменковић (Обреновац). Седмерци: Чачак 2 (2), Медицинар 4 (4). Искључења: Чачак 12, Медицинар 12 минута.
Чачак: Филиповић, Вукчевић 3, Јањић 10 (2), Чуповић 3, Штављанин, Млађеновић, Јелисијевић, Мирковић, Јаћимовић, Павић, Ердоглија, Гоцић, Ђекић 13, Сандо 5, Шојић.
Медицинар: Јовановић, Враголић 8, Милошевић 7(3), Перић 2, Мијаиловић, Ручнов 4, Васиљевић, Селенић, Петровић, Симеуновић 1, Јанковић, Миловановић, Дукић, Берановић 6, Лукић, Тошковић 5.
Играч утакмице: Дуња Враголић (Медицинар).
У веома интересантном сусрету ривали још из суперлигашких дана поделили су бодове. Ослабљена екипа Медицинара неиграњем носиоца игре искусне Наде Нинковић је и поред тога пружила добру игру и у већем делу меча била боља од искусне екипе домаћина. Чачанке су успела да добију прво полувреме са два гола разлике. У наставку, квалитетнија и спремнија шабачка екипа преузела је вођство које је очувала све до последњег минута. Минут и по пре краја при резултату 33:34 Шапчанке су пропустиле шансу да из седмерца којег нису реализовале реше питање победника. Домаће рукометашице су у последњем нападу успеле да изједначе и на крају сачувају бод. Након тајм аута „медицинарке“ у преосталих пет секунди до краја нису реализовале напад, тако да су се на крају морале помирити са нерешеним исходом.