14. mart 2013.14. mar 2013.
RUKOMET: PODELA BODOVA U ČAČKU

ŽAL ZA POBEDOM

Čačak ““ Medicinar 34:34 (19:17)
Hala: „Mladost“. Gledalaca: 100. Sudije: Milošević (Beograd), Stamenković (Obrenovac). Sedmerci: Čačak 2 (2), Medicinar 4 (4). Isključenja: Čačak 12, Medicinar 12 minuta.
Čačak: Filipović, Vukčević 3, Janjić 10 (2), Čupović 3, Štavljanin, Mlađenović, Jelisijević, Mirković, Jaćimović, Pavić, Erdoglija, Gocić, Đekić 13, Sando 5, Šojić.
Medicinar: Jovanović, Vragolić 8, Milošević 7(3), Perić 2, Mijailović, Ručnov 4, Vasiljević, Selenić, Petrović, Simeunović 1, Janković, Milovanović, Dukić, Beranović 6, Lukić, Tošković 5.
Igrač utakmice: Dunja Vragolić (Medicinar).
U veoma interesantnom susretu rivali još iz superligaških dana podelili su bodove. Oslabljena ekipa Medicinara neigranjem nosioca igre iskusne Nade Ninković je i pored toga pružila dobru igru i u većem delu meča bila bolja od iskusne ekipe domaćina. Čačanke su uspela da dobiju prvo poluvreme sa dva gola razlike. U nastavku, kvalitetnija i spremnija šabačka ekipa preuzela je vođstvo koje je očuvala sve do poslednjeg minuta. Minut i po pre kraja pri rezultatu 33:34 Šapčanke su propustile šansu da iz sedmerca kojeg nisu realizovale reše pitanje pobednika. Domaće rukometašice su u poslednjem napadu uspele da izjednače i na kraju sačuvaju bod. Nakon tajm auta „medicinarke“ u preostalih pet sekundi do kraja nisu realizovale napad, tako da su se na kraju morale pomiriti sa nerešenim ishodom.