23. септембар 2010.23. сеп 2010.
РУКОМЕТ: СУПЕР ЛИГА ЗА МУШКАРЦЕ

ТЕЖАК ПОЧЕТАК

РК “Металопластика“ ““ “Планинка“ 29:28 (16:14)
Хала Гимназије. Гледалаца 400. Судије. Боричић, Марковић (оба Београд). Седмерци: Металопластика 2 (2), Планинка 3 (2). Искључења: Металопластика 16, Планинка 10 минута. Црвени картон: Драгаш, (Металопластика) у 56. минуту.
Почетак сезоне за рукометни клуб Металопластку почео је теже него што су очекивали. У првом сусрету против појачане екипе Планинке, Шапчани су победили минималним резултатом 29:28. Иако је гостујући тим водио током прве половине меча , “Пластичари“ су на одмор отишли са два гола предности. Добрим одбранама Рајичића, шабачки тим пред крај утакмице успева да стигне до три гола предности. Та предност се до краја истопила, али су ипак тријумфовали и дошли до заслужених бодова.